Krátké české pohádky před spaním pro děti

Bree a království smrti (Bree and the Kingdom of Death)

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna holčička jménem Bree, která se narodila do světa plného tajemství a nadpřirozených jevů. Vyrůstala ve vesnici obklopené lesy, které byly pro ni jako druhý domov. Své dětství trávila objevováním nových míst, hraním si s vílami a trpaslíky a posloucháním příběhů o dávných kouzlech a tajemstvích. Jednoho dne se však Bree dostane do úplně jiného světa – království smrti, kde se setká se svou nejúžasnější výzvou dosud…

Bree a království smrti: Česká pohádka o lásce a odvaze

Pohádkový začátek Bree a království smrti

Byla jednou malá dívka, která žila v malé vesničce u okraje lesa. Měla krásné modré oči a dlouhé hnědé vlasy, které nosila v kadeřích. Její jméno bylo Bree a byla neobyčejně statečná. Otec jí často vyprávěl příběhy o princeznách a rytířích, kteří sloužili králi a bojovali proti zlu. Bree si vždycky přála, aby mohla být jedním z těchto hrdinů.

Jednoho dne se však Bree dozvěděla o království smrti. Říkalo se, že je to nebezpečné místo, kde vládne zlo a utrpení. Nikdo z vesnice se nikdy neodvážil tam jít. Ale Bree se nebojila. Toužila po dobrodružství a toužila pomoci těm, kteří trpí.

První setkání s mágem

Bree se vydala na cestu do království smrti. Cestou potkala moudrého mágem, který ji varoval před nebezpečím. Ale Bree byla odhodlaná pokračovat. Mág jí dal kouzelný meč a kouzelnou zbroj a poslal ji na cestu.

Překonávání nástrah

Bree se musela překonat mnoha nástrahami, aby se dostala do království smrti. Musela překonat řeky a hory a bojovat proti nebezpečným zvířatům. Ale vždycky si myslela na ty, kteří trpí v království smrti a to ji drželo při životě.

Království smrti

Konečně se Bree dostala do království smrti. Byla to temná a beznadějná země. Všude bylo plno neštěstí a zoufalství. Bree cítila, že je na správném místě. Musela najít způsob, jak porazit zlo a přinést víru a naději do království smrti.

Setkání s princeznou

Bree začala hledat princeznu, o které se mluvilo, že je uvězněna v temném hradě uprostřed království smrti. Musela překonat mnoho překážek, ale nakonec se dostala do hradu. Tam narazila na princeznu, která byla uvězněna čarodějem. Bree musela bojovat proti čarodějovi a zachránit princeznu.

Boj s čarodějem

Boj s čarodějem byl velice náročný. Bree použila svůj kouzelný meč a zbroj, aby způsobila čarodějovi co nejvíce škody. Ale čaroděj se nevzdával. Nakonec Bree použila svou největší zbraň – její odvahu. Zavřela oči a útočila na čaroděje bez ohledu na svůj život. Čaroděj byl poražen a princezna byla osvobozena.

Ukončení pohádky

Bree se rozhodla zůstat v království smrti, aby lidem pomáhala a pomáhala jim najít naději a lásku. Postupně se království smrti začalo měnit, stávalo se z něj království lásky a míru. Bree se stala hrdinkou a rytířem tohoto království a její jméno se stalo hluboko zakořeněno v historii této země.

Bree a království smrti byla neobyčejně krásná pohádka o lásce a odvaze. Pohádka ukázala, že i v nejtěžších situacích můžeme najít naději a lásku. A že odvaha a přemýšlení mohou překonat i největší překážky.

Ponaučení z pohádky na dobrou noc

Bree and the Kingdom of Death is a Czech fairy tale of love and bravery. Bree, a young girl, was courageous and aspired to become one of the heroes her father used to tell her stories about. She learned about the dangerous Kingdom of Death, ruled by evil and suffering, and decided to embark on a journey to help those in need. Along her way, a wise mage warned her, but Bree was determined to go. The mage gave her a magic sword and armor before sending her on her way. Bree faced many obstacles such as rivers, mountains, and dangerous creatures before reaching the Kingdom of Death. She found a way to defeat the evil and bring hope and faith into the kingdom. Bree rescued the princess imprisoned by a wizard, and after a challenging fight, Bree emerged victorious. She decided to stay in the Kingdom of Death and helped its people find love and hope, turning the formerly dark place into a kingdom of love and peace. The tale taught that even in the most challenging situations, hope, love, and courage can overcome any obstacle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka