Krátké české pohádky před spaním pro děti

Aponibolinayen a Slunce

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže, že naše rozdíly nás činí všemi jedinečnými a krásnými. Připravte se na dobrodružství jako žádné jiné, když se vydáte na cestu s Aponibolinayen.

Hledání Cesty – Aponibolinayen a Slunce

H2: Začátek Pohádky

Byla jednou jedna země, která byla plná kvetoucích luk, lesů a hor. V této zemi žila mladá dívka jménem Aponibolinayen. Byla velmi krásná a moudrá, ale měla jedno velké přání. Chtěla najít Slunce, které se v této zemi nikdy neukázalo. Ani starší a moudří lidé nevěděli, co Slunce je a kde se nachází.

H3: První kroky Aponibolinayen

Aponibolinayen se rozhodla, že bude hledat Slunce. Rozloučila se se svou rodinou a vydala se na dlouhou cestu. Putovala horskými pohořími, lesy a řekami a hledala odpovědi na své otázky.

H2: Setkání s Prnem

Jednoho dne, když Aponibolinayen cestovala přes horu, potkala malého tvora, který se jmenoval Prn. Prn se zdál být velmi chytrý a Aponibolinayen se ho rozhodla požádat o radu. Prn jí řekl, že Slunce je v tajuplné zemi za horami. Pokud chce najít Slunce, musí cestovat na nejvyšší horu a prosit bohy, aby jí ukázali cestu.

H3: Hledání Nejvyšší Hory

Aponibolinayen se rozhodla, že bude hledat nejvyšší horu. Cestou potkávala různé překážky, ale nikdy nevzdávala. Nakonec se dostala na nejvyšší horu v této zemi. Postavila se na vrchol a prosila bohy, aby jí ukázali cestu k tajemné zemi za horami.

H2: Cesta do Tajemné Země

Bohové se rozhodli Aponibolinayen pomoci a ukázali jí cestu do tajemné země, kde se nacházel palác Slunce. Aponibolinayen se vypravila na cestu a brzy dorazila do paláce. Okouzlilo ji krásné zahrady a velkolepá stavba.

H3: Setkání se Sluncem

Aponibolinayen vstoupila do paláce a byla přijata Sluncem. Byla okouzlena jeho krásou a sílou. Slunce jí řeklo, že se nikdy neukazuje v této zemi, protože tady všichni žijí v míru a harmonii. Slunce si přálo ponechat svou sílu v tajemné zemi a používat ji k ochraně této země.

H2: Návrat do Vlasti

Aponibolinayen se rozhodla vrátit do své vlasti a říct všem lidem o Slunci. Slunce jí vysvětlilo, že pouze ti, kteří jsou srdcem čistí a ochotní žít v harmonii a míru, mohou cítit jeho sílu.

H3: Poučení

Aponibolinayen se vrátila do své vlasti a vyprávěla o svém putování. Lidé se změnili. Začali žít v míru a harmonii a cítili sílu Slunce. Aponibolinayen se naučila, že nikdy nevzdávat a toulat se v neznámých krajích může přinést největší odměny.

H2: Závěr

Tak skončila pohádka o Aponibolinayen a Slunci. Byla to cesta plná dobrodružství, ale také poučení. Nikdy nevzdávejte a věřte ve své sny. Toulat se po neznámých krajích může přinést největší odměny.

Ponaučení z pohádky na dobrou noc

Pohádka vypráví příběh dívky jménem Aponibolinayen, která toužila najít Slunce. Přestože se nikomu nepodařilo najít toto Slunce, Aponibolinayen se rozhodla hledání nevzdávat a putovala celou zemí, aby získala odpovědi. Během své cesty našla pomoc v malém tvorovi jménem Prn, který jí ukázal cestu na nejvyšší horu, aby mohla mluvit s bohy a poprosit o návod na cestu k Slunci. Nakonec dorazila do tajemné země a našla palác Slunce. Slunce jí vysvětlilo, že se neukazuje v této zemi, protože tam všichni žijí v harmonii a míru. Aponibolinayen se rozhodla vrátit se do své vlasti a říct lidem o Slunci. Ti se změnili a začali žít v míru a harmonii, což ukázalo, že pouze ti s čistým srdcem a tou, kteří chtějí žít v míru a harmonii, mohou cítit sílu Slunce. Pohádka poukazuje na to, že nikdy bychom neměli vzdávat své sny a toulat se v neznámých krajích může přinést největší odměny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka