Krátké české pohádky před spaním pro děti

Příběh o tanci démonů

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byl jeden tajemný les, který obklopovala tma a temnota. Některé bytosti v této oblasti říkaly, že v noci slyší hlas neznámé moci a cítí nadpřirozenou přítomnost kolem sebe. Ponořte se do světa „Příběhu o tanci démonů“ a podívejte se, co se stane, když jedna dívka rozhodne překročit hranici lesa a ocitne se tváří v tvář tajemnému a rozporuplnému království.
H2: Příběh o tanci démonů: Jak vydělávat na kouzelnické show

H3: Dlouhá cesta za úspěchem
H3: Tanec s ďáblem
H3: Konec dobra všechno dobré?

Dlouhá cesta za úspěchem

Příběh o tanci démonů začíná v malé české vesnici, kde žil mladý a ambiciózní kouzelník Václav. Václav snil o slávě a bohatství, ale v malé vesnici neměl šanci prosadit se. Proto se rozhodl vydat do světa, aby získal zkušenosti a vytvořil si jméno.

Po roce putování se Václav vrátil do Čech. Chtěl se prosadit a začít vydělávat na kouzelnických představeních. Ale konkurence byla tvrdá a Václav se nemohl prosadit. Když už byl na pokraji zoufalství, narazil na starého muže, který mu nabídl pomoc.

Tento stařec byl záhadný kouzelník jménem Petr. Petr nabídl Václavovi, aby se připojil k jeho kouzelnické skupině, která se specializovala na nebezpečné a okultní show. Byť však Václav netoužil po podobných věcech, rozhodl se nabídku přijmout, neboť chtěl uspět za každou cenu.

Tanec s ďáblem

Skupina se skládala z kouzelníků, vědma a zpěváka. Společně tvořili show, která okouzlila publikum po celé Evropě. Václav měl na starost zvláštní část show. Tancování s ďáblem. Byla to nebezpečná část show, při které musel tančit s oživlým mumií a poté polonahý tančit s ďáblem. Václav nebyl nadšený, ale chtěl se prosadit a předvádět své umění.

Václav naučil svůj tanec s ďáblem a začal se připravovat na představení. Ale během prvního představení v Paříži se stalo něco nečekaného. Když Václav tančil s ďáblem, ze země se vynořila skutečná démonická bytost. Byla to krásná dívka s černými křídly a rudými očima.

Václav se chtěl dívky dotknout, ale démon mu varoval, že od nynějška budou tančit spolu. Václav byl překvapen a zmatený. Ale uvědomil si, že by se mohlo jednat o speciální efekt a neváhal souhlasit.

Démonova krása a dravost na Václava zapůsobily a začal si ho čím dál více oblíkat. Jenomže, jak se představení následně odehrávalo, stalo se něco, co se dříve ještě nikdy neslo v takovém rozměru…

Konec dobra všechno dobré?

Když jste na koncertě, do zpěvu obvykle nějaký ten pocit zamilovanosti vložíte a dokážete se cítit „na vrcholu světa“. K Václavovi a démonice, ale bohužel tyto pocity nedošly. Koncert sice byl úspěšný, ale netrval dlouho, když si dívka vypůjčila Václavův kontaktní telefon, aby mu mohla zavolat později.

Jenže dívka nebyla tak naivní, jak by Václav doufal. Jako demonická bytost se jí podařilo podvodem vydobýt více informací o Václavovi a jeho skupině. Ve skutečnosti, se dívka a její družina snažili získat moc nad světem kouzel, aby mohli vládnout. Ať už to znamená, šířit temnotu nebo sejmout snahu spravedlnosti.

Václav se už nikdy neodvážil kouzlit a pokusil se několikrát kontaktovat dívku. Ta ho ale vždycky odmítla a nakonec zmizela beze stopy…

H2: Závěr

Tento příběh o tanci démonů ukazuje, jak moc touha po úspěchu a slávě může ovlivnit naše rozhodnutí a cestu v životě. Když se Václav rozhodl vydat po cestě kouzelnictví, nevěděl, že setkání s démonem změní jeho život navždy.

Tento příběh ukazuje, že věci ne vždycky končí dobře a že některé cesty mohou být nesprávné. Nakonec to ale byla touha po úspěchu a věhlasu, která Václavovi způsobila problémy. Ale je nikdy nebylo pozdě se rozhodnout pro správnou cestu.

Ponaučení z pohádky na dobrou noc

Příběh o tanci démonů ukazuje, že touha po slávě a úspěchu může ovlivnit naše rozhodnutí a cestu v životě. Vydělávání na kouzelnických představeních bylo Václavovým snem, ale nakonec se stal součástí kouzelnické skupiny specializující se na nebezpečné a okultní show.

Tanec s ďáblem se ukázal být nebezpečným momentem, kdy se Václav setkal s krásnou dívkou, která se ukázala být démonickou bytostí. Touha po úspěchu a slávě vedla Václava ke spolupráci s dívkou a její skupinou, ale nakonec se ukázalo, že tato skupina měla jiné cíle: získat moc nad světem kouzel.

Václav už nikdy nekouzlil, ale nakonec se rozhodl pro správnou cestu. Učí nás, že ne vždycky jsou cesty, po kterých jdeme, správné, ale vždycky je ještě čas se rozhodnout pro správnou cestu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka