Krátké české pohádky před spaním pro děti

Nová pohádka na štědrý den

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna pohádka, která se odehrála v české vesnici během Štědrého dne. Tato pohádka se jmenuje Nová pohádka na štědrý den. Když se slunce začalo skrývat za obzor a mrazivý vánek začal foukat, domy ve vesnici se začaly rozsvěcet a všichni se chystali na večerní svátek. Všichni kromě malého chlapce, který se musel postarat o ovce své rodiny. Ale co nevěděl, že na této chladné štědré noci ho čeká něco neuvěřitelného…
H2: Nová pohádka na štědrý den
H3: Dlouho očekávaný večer
Dlouho očekávané vánoční večery nejsou výjimkou ani pro pohádkové postavy. Právě na tenhle svátek si většina z nich plánuje vytvořit něco krásného a nezapomenutelného, což by mohlo vyplnit jejich srdce a sny. Jedna z nich, princezna Karolína, se rozhodla napsat novou pohádku, kterou by mohla darovat svým poddaným a tím by oslavili letošní Štědrý den.

H3: Princezna Karolína a její inspirace
Pokoj princezny Karolíny byl plný knih, které si brala do rukou v každé volné chvíli. Oceňovala nejen příběhy, které byly plné napětí a dobrodružství, ale také ty, které byly morální a ukazovaly důležité životní hodnoty. Pro inspiraci se tedy rozhodla prohlédnout a přečíst si své oblíbené knihy. Když jí přišel na mysl dobrý nápad, všem sdělila, že právě tím se bude inspirovat pro novou pohádku.

H3: Jeden moudrý skřítek
Princezna Karolína měla jednoho společníka, který jí pravidelně pomáhal se všemi záležitostmi. Byl to moudrý skřítek, který měl velké zkušenosti s kouzly a byl vždy ochoten pomoci. Když mu princezna oznámila svůj plán, skřítek jí pomohl vytvořit hlavní postavy, zlé postavy a morální kázání.

H3: Pohádka začíná
Na Štědrý den princezna Karolína vyvolala shromáždění poddaných na nádvoří zámku a přečetla novou pohádku. Pohádka vypráví o malém klukovi, který se vydal na cestu a potkává různé postavy s různými charaktery. Když se dostane do zlého kouzelného lesa, začne se učit, že důležité je mít hlavně srdce na správném místě a soběstačnost, protože vše lze zvládnout s tímto klíčovým postojem.

H3: Jak pohádka končí
Nová pohádka princezny Karolíny byla pro všechny návštěvníky nejen krásným překvapením, ale také poučnou vzpomínkou. Pohádka ukázala, jak důležité je mít v životě dobré srdce a kouzlo v sobě, aby byl každý dny plný lásky a radosti. Také si uvědomili, jak je důležité stát se soběstačným a nenechat se ovládat ostatními.

H2: Závěr
Právě takovéto nezapomenutelné chvíle a pohádkové příběhy mohou být krásným dárkem pro každého. Věřte v kouzla, vždy pamatujte na důležité životní hodnoty jako je láska a přijetí a buďte vmždy k sobě sami naprosto upřímní. Také se inspirojte novou pohádkou princezny Karolíny, která vás určitě bude mít co nejdříve na vašich poličkách.

Ponaučení z Nová pohádka na štědrý den

Princezna Karolína se rozhodla napsat novou pohádku pro letošní Štědrý den. Pro inspiraci sáhla po knihách, které obsahovaly důležité životní hodnoty. Pomoc s vytvořením postav jí poskytl moudrý skřítek. Nová pohádka vypráví o klukovi, který musí projít různými výzvami a nakonec se naučí, že důležité je mít srdce na správném místě a být soběstačný. Princezna na Štědrý den přednesla novou pohádku svým poddaným, kteří se poučili, že je důležité mít v životě dobré srdce a být soběstačný. Pohádka také ukázala, že kouzlo v sobě má každý. Závěrem se připomíná, že pohádky mohou být krásným dárkem a inspirovat nás k životu podle důležitých životních hodnot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka