Krátké české pohádky před spaním pro děti

Princ Ring Hledá Své Království (Prince Ring Seeks His Kingdom)

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna země plná tajemství a zázraků, kde vládl spravedlivý král a královna. Měli jednoho syna, Prince Ringa, kterého milovali více než cokoliv jiného na světě. Jedné noci se však král na smrtelné posteli přiznal, že kdysi ukradl záhadný prsten, který mu dává moc vládnout nad celým královstvím. Nyní se však prsten ztratil a Prince Ring se vydává na nebezpečnou cestu, aby ho našel a získal zpět své království. Toto je příběh o Princi Ringu, který hledá své království.

Prince Ring Seeks His Kingdom

Once upon a time in Czechia

Bylo jednou za devatero řekami a devatero horami, v zemi zvané Čechy, kde žil princ Ring. Princ Ring byl statečný a chytrý, ale i přesto se musel vypořádat s královským dilematem. Jeho otec, král, již byl velmi starý a často nemocný. Z toho důvodu najal nevěstu pro svého syna, prince Ringa. Princezna pocházela z bohatého a mocného království, které bylo proslulé svou krásou a hrdinskými bojovníky. Bohužel však princ Ring měl srdce naplněné láskou ke své zemi a nechtěl opustit své království.

The challenge of Prince Ring

Jistého dne, když král přišel ke zdravotním potížím, oznámil princ Ring, že se musí vydat na cestu, aby našel své království a stal se králem. Aby byla jeho cesta úspěšná, musel překonat mnoho překážek a získat nové přátele i nepřátele.

The journey and obstacles of Prince Ring

Princ Ring se vydal na cestu a zjistil, že cesta nebude jednoduchá. Celou dobu narazil na různé překážky, jako jsou draci, obrové a zlé čarodějky. Musel použít veškerou svou sílu a odvahu, aby se vyhnul těmto nebezpečím a pokračoval dále po cestě ke svému cíli.

Na cestě potkal i mnoho dobrých lidí, kteří mu pomohli svou radou a podporou. Každý z nich mu vštípil nějakou užitečnou moudrost, jako například „přemýšlej rychle, ale jednáme pomalu“ a „snaž se být neviditelný pro své nepřátele“. Všichni mu nabídli ubytování, teplé jídlo a ochranu před nebezpečím na jeho cestě.

Prince Ring finds his kingdom

Po mnoha měsících putování se princ Ring konečně dostal na místo, kde se nacházelo jeho království. Tam se setkal s mnoha lidmi, kteří ho oblíbili a uznávali jeho sílu a odvahu. S pomocí svých nových přátel dokázal princ Ring vyhrát mnoho bitev a získat důvěru svého lidu.

Nakonec se před svým lidem stal korunovaným králem a vládl svému království moudře a spravedlivě po mnoho let.

Conclusion

Tak byl princ Ring schopen najít své království a stát se silným a respektovaným králem. Tento příběh ukazuje, že s pevnou vůlí, odvahou a pomocí přátel je možné překonat všechny překážky a dosáhnout svých cílů.

Ponaučení z pohádky pro děti

Tento pohádkový příběh ukazuje, že s pevnou vůlí, odvahou a pomocí dobrých přátel je možné překonat všechny překážky a dosáhnout svých cílů. Princ Ring se musel vydat na cestu, aby našel své království a stal se králem. Musel překonat mnoho překážek, jako jsou draci, obrové a zlé čarodějky, ale také se setkal s mnoha dobrými lidmi, kteří mu pomohli svou radou a podporou. Každý z nich mu vštípil nějakou užitečnou moudrost, která mu pomohla dosáhnout úspěchu. Nakonec se mu podařilo najít své království a stát se silným a respektovaným králem, který vládl svému lidu moudře a spravedlivě po mnoho let. Tento příběh nám ukazuje, že je důležité nevzdávat se svých snů a cílů, protože s odhodláním a pomocí druhých můžeme dosáhnout velkých úspěchů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka