Krátké české pohádky před spaním pro děti

Polly a její milostný příběh

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna dívka jménem Polly, kterou všichni obyvatelé malého království milovali. Všichni se shodli na tom, že Polly byla nejen krásná, ale také moudrá a plná dobroty. Nicméně její srdce toužilo po lásce a po princi, který by se o ni staral a chránil. Jednoho dne se však stalo něco, co zcela změnilo její život. Co se stane s Polly a zda najde svou lásku, se dozvíte v této kouzelné pohádce. Vítejte v jejím milostném příběhu!
H2: Polly a její milostný příběh

H3: Polly – neobyčejná dívka v obyčejném životě

Byla jednou jedna dívka jménem Polly. Žila v malém městečku s matkou a otcem, kteří pracovali v továrně a věnovali ji všechnu svou pozornost. Polly byla neobyčejná, ale obyčejná zároveň. Byla velmi inteligentní, měla ráda knihy a smysl pro humor, což jí umožnilo brát život s nadhledem a snít o nadějnější budoucnosti.

H3: Láska z prvního pohledu

Jednoho dne se Polly setkala s mladým mužem jménem Petr. Byl to krásný a charismatický muž, který jí rozhodil srdce. Byli si velmi blízcí a brzy se zamilovali do sebe. Byl to láska z prvního pohledu.

H3: Problémy lásky

Avšak, jak to bývá u lásky, nebylo všechno hned tak snadné. Petr bydlel ve městě, kde žila jeho rodina a musel se od Polly často vzdalovat kvůli své práci. Byly to těžké chvíle a Polly trpěla samotou. Psali si každý den dopisy a telefonovali si, ale Polly cítila, že ještě něco chybí.

H3: Rozchod

Jeden den se Petr rozhodl, že se stěhuje do jiného města za příležitostí a možností své práce. Polly to nechtěla slyšet. Chtěla zůstat s ním a mít společnou budoucnost. Avšak Petr se rozhodl jinak a po těžkém rozhovoru se rozchodili.

H3: Návrat lásky

Polly bylo velmi těžko. Trávila dny a noci myšlením na Petra a na to, co se stalo. Avšak stále věřila, že se jednou vrátí a milostný příběh bude moci pokračovat. A stalo se tak. Petr jednoho dne zavolal se sladkým tónem a řekl, že se vrátí a že ji miluje. Polly byla šťastná jako nikdy předtím a rázem se jí ulevilo.

H3: Happy end

Od té chvíle spolu byli jako pár nebeský. Byli nerozluční a věřili si na slovo. Každý den snili o krásné budoucnosti a potkávali se s pocity lásky a náklonnosti. A tak Polly získala svou pravou lásku a dokázala prožít svůj milostný příběh až do konce. Byl to happy end.

Ponaučení z pohádky pro děti

Polly je neobyčejná dívka žijící v obyčejném životě se svými rodiči v malém městečku. Jednoho dne se setká s charismatickým mužem jménem Petr a zamilují se do sebe. Avšak jejich láska prochází náročnými obdobími, kdy se Petr musí vzdalovat kvůli práci a nakonec se rozhodne odjet do jiného města. To je pro Polly velmi těžké a po těžkém rozhovoru se rozejdou. Nicméně Polly stále věří, že se Petr vrátí a milostný příběh bude moci pokračovat. A tak se stane a od té chvíle jsou spolu neustále a pevně věří v krásnou budoucnost plnou lásky a náklonnosti. Z této pohádky se můžeme poučit o důležitosti víry v lásku a naději v krásnou budoucnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka