Krátké české pohádky před spaním pro děti

Pohádka, která nikdy nekončí

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

„Bylo nebylo, v dávných časech se odehrála pohádka, která nikdy nekončí. To byla neuvěřitelná a neskutečná pohádka, plná zázraků a nádherných příhod. Lidé ji předávali z generace na generaci, ale stále nebylo konce. Každý, kdo ji slyšel, ztratil dech nad její krásou a věrně ji předával dál, aby žila v srdcích dalších. A proto vám nyní povíme o této pohádce, kterou nikdy nekončí.“

Pohádka, která nikdy nekončí

Vstup do kouzelného světa

Bylo jednou jedno malé městečko, kde žil mladý chlapec jménem Petr. Petr byl velice zvědavý a rád objevoval nové věci. Jednou se rozhodl prozkoumat les za městem. Dlouho chodil a nakonec narazil na starou chatrč.

Tajemná stará chatrč

Když se Petr blížil k chatrči, ucítil kouzelnou přítomnost. Přede dveřmi chatrče nalezl růžovou knihu. Rozhodl se ji otevřít a najednou byl vtáhnut do jiného světa. Byl to svět pohádek a fantazie.

Vstup do kouzelného světa

Ve světě pohádek Petr potkal vílu Viktorii, která mu řekla o zlé čarodějnici, která kletbou uvěznila princeznu. Petr se rozhodl, že princeznu zachrání.

Princeznina záchrana

Vydal se tedy na dlouhou cestu a nakonec dorazil ke zdi kolem zámeckého parku. Vylézt na zeď se mu povedlo a vyhlédl si místo, kam by mohl skočit. Zaskočil a bouchl o zem. Vstal a uviděl před sebou nádherný zámek. Chtěl dovnitř, ale dveře byly zamčené. Nakonec se mu podařilo dostat se dovnitř oknem.

Zápas s čarodějnicí

Petr se vypravil na hrad, kde byla princezna uvězněna. Cestou potkal kněžnu, která mu poradila, jak se má čarodějnice porazit. Petr se rozhodl otestovat to, co mu kněžna řekla. Když dorazil na zámek, čarodějnice se mu postavila do cesty. Petr se připravil a bojoval s čarodějnicí. Nakonec zvítězil a princezna byla osvobozena.

Šťastný konec

Princezna a Petr se zamilovali a Petr zůstal ve světě pohádek a fantazie navždy. Ať už se stalo cokoliv, jejich láska nikdy nezanikla. A tak se pohádka, která nikdy nekončí, stala oblíbenou kvůli svému kouzlu a kouzelnému světu, který nám nabízí fantazii a lásce navždy.

Závěr

Pohádky patří k tomu nejlepšímu, co máme ve svém životě. Díky nim můžeme vstoupit do kouzelného světa a užívat si fantazii a kouzlu, které se jinak ne vždy vyskytují v našem každodenním životě. A právě tahle pohádka, která nikdy nekončí, nás provází tímto kouzelným světem navždy.

Ponaučení z pohádky pro děti

Pohádka „Která nikdy nekončí“ nás učí, jak fantazie a láska mohou být navždy. Je to příběh o zvědavosti Petra, který objevil kouzelnou knihu a vstoupil do světa pohádek a fantazie. Tam se setkal s vílou Viktoriou, která mu řekla o zlých čarodějnicích, které uvěznily princeznu. Petr se rozhodl ji zachránit. Cestou potkal kněžnu, která mu poradila, jak porazit čarodějnici. Petr zvítězil a princezna byla osvobozena. Zamiloval se do ní a zůstal ve světě pohádek a fantazie navždy. Pohádky nám umožňují vstoupit do kouzelného světa, kde se můžeme těšit z fantazie a kouzla, které se v našem každodenním životě nevyskytují. „Pohádka, která nikdy nekončí“ je oblíbená pro své kouzlo a laskavý svět, který nám nabízí fantazii a lásku navždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka