Krátké české pohádky před spaním pro děti

Bree a království mrtvých (Bree and the Kingdom of the Dead)

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna dívka jménem Bree, která žila v malé vesničce uprostřed lesů. Jednoho dne se však ztratila a našla se v království mrtvých, kde vládl temný král smrti. Bree se vydala na nebezpečnou cestu plnou zkoušek a nebezpečí, aby se vrátila zpět do svého domova. Přijměte pozvání na dobrodružství plné kouzel a tajemství v příběhu Bree a království mrtvých.
H2: Bree a království mrtvých – Příběh o Nesmrtelnosti a Živém Světě

Bree byla mladá dívka, která žila v malé vesnici na okraji lesa. Byla to veselá a plná energie dívka, která měla ráda dobrodružství a výzvy. Jednoho dne se rozhodla vstoupit do lesa, který byl považován za magický a nebezpečný.

H3: Výprava do lesa

Sbalila si několik nezbytností a vyrazila na výpravu do lesa. Cestou si prohlížela okolní přírodu, poslouchala zpěv ptáků a užívala si klidu a ticha. Když však dorazila do samého srdce lesa, začala cítit mrazivý chlad a viděla stíny, které se na ni všude okolo vrhaly.

H3: Cesta do království mrtvých

Viděla ukazatel, který ukazoval na směr k království mrtvých. Bree se rozhodla vstoupit do tohoto království, přestože nevěděla, co ji tam čeká. V království mrtvých se setkala s mnoha bizarními bytostmi a rovněž s nesmrtelnými duchy, kteří se po nich pohybovali.

H3: Získání nesmrtelnosti

V království mrtvých se dozvěděla, že je možné získat nesmrtelnost. Musela však projít řadou testů a výzev, aby mohla dosáhnout svého cíle. Prošla temnými jeskyněmi a bojovala s bizarními stvůrami, které ji chtěly zastavit.

H3: Návrat do života

Po mnoha dnech bojů a výzev se Bree konečně stala nesmrtelnou. Byla to nádherná a vzácná výhra, kterou si přála už od dětství. Získala schopnost žít věčně a objevovat nové země. Nicméně po nějaké době se rozhodla opustit království mrtvých a vrátit se do živého světa.

H2: Závěr příběhu

Bree se vrátila do své vesnice a žila tam jako nesmrtelná žena. Byla plná nových nápadů a toužila po dalších dobrodružstvích. Všichni lidé ji však považovali za čarodějnici a báli se jí. Bree se cítila osamělá a nerozuměla tomu, proč ji její spoluobčané nechtějí akceptovat.

H3: Zkušenosti nesmrtelnosti

V průběhu následujících let se Bree naučila, že nesmrtelnost není jen o moci a vysokých schopnostech, ale také o osamělosti a boji s předsudky ostatních lidí. Přestože žila věčně, stále cítila potřebu žít život naplno a prožívat každou chvíli.

H3: Nepřijetí ze strany spoluobčanů

Když se však ukázala pravda o Bree, že byla stále dobrou, srdceryvnou a laskavou dívkou, kteří pomáhala svému okolí, její spoluobčané se k ní postupně začali vracet a přijmout ji zpět do společnosti.

H2: Závěrečné slovo

Bree si uvědomila, že nesmrtelnost neznamená, že musí být osamělá nebo ztracená. Našla své místo ve světě a mohla přinést radost a dobro tam, kde bývala jen temnota a strach. Její vzpomínky na království mrtvých zůstaly v její mysli navždy a připomínaly jí, že v každé výzvě může být ukrytý nádherný příběh.

Ponaučení z pohádky na dobrou noc

Bree byla odvážná dívka, která se vydala do magického lesa a nakonec přešla do království mrtvých. Tam se naučila, že je možné získat nesmrtelnost a pro to musí projít mnoha testy. Nakonec se stala nesmrtelnou, ale když se vrátila do světa živých, lidé se jí báli. Bree si uvědomila, že nesmrtelnost je také o samotě a předsudcích. Když se však ukázala její dobrá a laskavá stránka, lidé ji přijali zpět do své společnosti. Bree nakonec našla své místo ve světě a prokázala, že i nesmrtelnost může být dřina, ale stojí to za to, pokud to znamená, že může přinést radost a dobro tam, kde bývala jen temnota a strach.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka