Krátké české pohádky před spaním pro děti

Pohádka o sněhurce divadlo sklep

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

„Byla jednou jedna krásná a statečná sněhurka, která se narodila v malém městečku. Její osud se změnil v den, kdy zjistila o skvělé divadelní scéně, zvané Pohádka o sněhurce divadlo sklep. Toto magické místo se stalo jejím oblíbeným útočištěm, kde mohla uniknout do světa fantazie a dobrodružství. Nejednou byla svědkem neuvěřitelných příběhů a naučila se hodnotit pravé hodnoty. Připojte se k ní na její cestě za poznáním a tajemstvím divadla sklep.“

Pohádka o Sněhurce Divadlo Sklep

Úvod

Bylo jednou jedno malé divadlo v srdci Prahy, které se jmenovalo Divadlo Sklep. Každou noc hrálo různé hry, představení se stále střídala a každý den sem přišli noví diváci. Divadlo bylo plné života a radosti, ale jednoho dne se stala věc, která všechno změnila.

Objev Sněhurky

Jednoho rána, když členové divadla přišli do divadelního sálu připravit se na večerní představení, objevili neobvyklou věc. Na pódiu ležela malá dívka oblečená v bílém. Měla bledou tvář a zdálo se, že je zcela bezvládná.

Sněhurka

Když se dívka probudila, řekla, že ji zahalil magický úder, který ji zavedl do divadla. Nikdo v divadle si nevzpomněl, že by ji viděli předtím. Dívka si nevzpomínala na své jméno, ale protože měla kůži jako sníh a vlasy jako černý onyx, dostala jméno Sněhurka.

První představení

Sněhurka se stala součástí divadla. Zúčastňovala se příprav na večerní představení, pomáhala s výzdobou, kostýmy a líčením. Když se ale divákům představila, všichni se podivili. Byla neuvěřitelně krásná a její bílé šaty ladily s její kůží. Přestože neuměla hrát žádnou roli, diváci ji milovali.

Závist zrůdky divadla

Ačkoli Sněhurka byla milá a ochotná, někteří členové divadla ji neměli rádi. Hlavně jedna z hereček se jí vysmívala a kritizovala ji, že nemá žádné herecké zkušenosti. Sněhurka naštěstí nebyla smutná kvůli těmto slovům, protože členové divadla jí řekli, že je jedinečná a neobyčejná.

Únos královny

Jednoho dne byla královna unesena a celé království bylo vyděšené. Král slíbil obrovskou odměnu každému, kdo ji najde. Sněhurka věděla, že nemůže nechat království trpět, tak se rozhodla, že ji najde. S pomocí svých přátel z divadla se vydala na nebezpečnou cestu hledat královnu.

Záchrana královny

Při hledání Sněhurka narazila na zlou kouzelnici, která královnu držela v podzemí. Kouzelnice však nebyla připravena na odvahu a oddanost Sněhurky a jejích přátel. Sněhurka se dokázala dostat dovnitř a pomohla královně utéct z vězení. Král byl neuvěřitelně vděčný a nabídl Sněhurce místo v paláci.

Královnino přání

Královna byla tak vděčná, že jí nabídla jakoukoliv odměnu. Sněhurka ale již měla něco, co by mohlo být hodnotnější než jakákoliv odměna. Měla své přátele z divadla Sklep, kteří ji milovali a které milovala. Královna viděla, jak moc je Sněhurka šťastná, tak se rozhodla, že podpoří divadlo a umožní jim hrát v paláci.

Konec dobrý, všechno dobré

Sněhurka a její přátelé z divadla byli šťastní. Měli nové místo pro představení a mohli ukázat své umění královské rodině a ostatním důležitým návštěvníkům. Sněhurka byla ukázkou toho, že i když máte před sebou nejtěžší výzvy, neměli byste se nikdy vzdát a na své cestě byste měli mít zdroj inspirace, jako je pro ni divadlo Sklep a její přátelé.

Ponaučení z Pohádka o sněhurce divadlo sklep

Pohádka o Sněhurce, představená v Divadle Sklep, nám ukazuje, jak důležité je mít přátele, kteří nás podporují a milují. Sněhurka byla neobyčejně krásná, ale i přesto, že neuměla hrát, diváci ji milovali a její přátelé ji nikdy neopustili. Byla odvážná, když se vydala najít unesenou královnu, a s pomocí svých přátel ji zachránila a získala si vděčnost krále. Sněhurka si uvědomila, že má něco hodnotnějšího než jakoukoliv odměnu – své přátele z divadla. Královna se rozhodla podpořit divadlo a umožnila mu hrát v paláci. Tato pohádka nám ukazuje, že odvaha, oddanost a přátelství jsou ctnosti, které nás přivedou ke štěstí a úspěchu, i když čelíme výzvám a překážkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka