Krátké české pohádky před spaním pro děti

Malované pohádky čti a doplňuj

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

„Byl jednou jeden malý kraj, kde se stalo něco zvláštního. Pohádky náhle ožily a vyšly z knih, aby se staly skutečností. Malované pohádky se objevily po celé zemi, lákajíce mladé i staré čtenáře do svého kouzelného světa. Ale co když se některé příběhy začnou měnit pod vlivem lidských skutků? To už záleží jen na statečnosti a moudrosti našich hrdinů, kteří se vydávají na nebezpečnou cestu plnou zvratů a tajemství, aby zachránili pohádkovou říší. Přijeďte s námi do kouzelného světa Malovaných pohádek čti a doplňuj, kde nechybí magie, dobrodružství ani napínavé sny.“

Malované pohádky čti a doplňuj

Začátek

Byla jednou jedna krásná země, kde žili lidé plní fantazie a představivosti. Tato země byla plná neuvěřitelných příběhů, které se staly během let předmětem zájmu všech obyvatel této země. Tyto příběhy byly často doplněny kreslenými obrázky, které zvýrazňovaly důležité momenty či postavy.

Jednoho dne se stala v této zemi zajímavá událost. Do města přišel cizinec, který se prezentoval jako vynálezce nového způsobu, jak vnést do kreseb více života a zajímavosti. Tento způsob byl založen na principu čtení a doplňování.

Hlavní postavy

Cizinec představil nový projekt „Malované pohádky čti a doplňuj“, který se brzy stal velmi populárním mezi všemi obyvateli této země. Jeho projekt spočíval v tom, že na začátku každé pohádky byla předložena kresba, na které byly některé prvky či postavy nedokončené. Poté následovala část pohádky, kterou musel každý čtenář dokončit vlastní fantazií.

Začaly se střídat pohádky o princeznách, kouzelnících, dracích a zvířátkách, které se staly velmi oblíbenými mezi dětmi, ale i dospělými. Postupem času začali všichni obyvatelé této země vnímat svou svět jinak a začali být více kreativní.

Zápletka

V této fázi se ukázalo, že vynálezce nebyl jen obyčejný cizinec. Byl totiž magickým kouzelníkem, který se snažil přinést na svět nové způsoby myšlení a soustředit lidi na jejich představivost. Věděl totiž, že každý má v sobě schopnost tvořit nádherné příběhy, ale často mu k tomu schází odvaha nebo podnět.

Po nějaké době se ukázalo, že nešlo jen o průlom v kreslení a tvorbě pohádek, ale o mnohem víc. Objevila se skupina nadšenců, kteří se snažili posunout tuto myšlenku do dalších oblastí života. Našli se lidé, kteří chtěli být více kreativní v obchodě, ve vědě, nebo třeba v politice.

Rozuzlení

Tuto myšlenku propagovali po celé zemi a nakonec se jim podařilo dosáhnout svého cíle. Lidé začali být více kreativní, více si věřili a více se snažili vymyslet nové a zajímavé věci.

A tak se stalo, že díky jednomu projektu se celá země změnila. Stala se z ní země snů, neuvěřitelných příběhů a nápadů. A to všechno jen díky jednomu cizinci, který se rozhodl dát lidem návod, jak v sobě najít kreativitu.

Závěr

Tak tato pohádka končí a zanechává nás s jedinou myšlenkou. Myšlenkou, že každý z nás může být kreativní, stačí odvaha a chuť začít. Takže vezměte tu tužku do ruky a začněte tvořit svůj vlastní příběh. Možná se stane skvělým a někoho bude inspirovat k dalšímu tvoření.

Ponaučení z Malované pohádky čti a doplňuj

Pohádka „Malované pohádky čti a doplňuj“ nás učí, že každý z nás má v sobě kreativitu a fantazii, jen potřebuje podnět a odvahu začít využívat. Hlavní postavou je kouzelník, který představí nový způsob tvorby kreslených pohádek, které si musí každý čtenář dokončit sám svou vlastní fantazií. Tento projekt se stane velmi populárním a lidi začnou být více kreativní v různých oblastech života. Nakonec se podaří lidem získat odvahu a povzbudit je k tomu, aby projevili svou představivost a vytvořili něco nového a neuvěřitelného. Tuto myšlenku rozšiřují po celé zemi a nakonec se jim podaří změnit celou zemi na zemi snů, neuvěřitelných příběhů a nápadů. Pohádka nás tedy učí, že každý z nás může být kreativní, stačí jen mít odvahu a chuť začít tvořit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka