Krátké české pohádky před spaním pro děti

Pohádka o Malých Idových Květech

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byla jednou jedna pohádka, která vyprávěla příběh o malých idových květech. Tyto květiny byly velmi zvláštní a kouzelné, s úžasnou schopností léčit duše i těla lidí. Ale i s takovou magií nebyly chráněné před temnými silami, které chtěly ukrást jejich magickou sílu a použít ji k zlému. Tak začala nebezpečná cesta malých květů, v níž se budou muset postavit proti všem druhům nepřátel a zachránit samy sebe i celý svět kolem nich. Připojte se k nám na této epické pouti do úžasného světa, kde se pravá láska, statečnost a odvaha mohou projevit v nejvíce neočekávaných chvílích. Toto je příběh o Malých Idových Květech.
H2: Pohádka o Malých Idových Květech

H3: Začátek příběhu

Bylo jednou jedno království, kde vládnul spravedlivý král. Království bylo krásné a nejvíce se pyšnilo svou zahradou, ve které rostly nejkrásnější květiny. Květiny byly různých barev a druhů, ale mezi nimi byly i malé Idové květy. Tyhle květiny byly velmi osobité a měly magické vlastnosti. Kdokoliv, kdo by je dostal do rukou, mohl se stát nesmrtelným a nezničitelným.

H3: Závist nejvyšších pohlaví

Jednoho dne se dozvěděli o magických vlastnostech malých Idových květů nejvyšší pohlaví v království. Byly z toho nadšené a chtěly si je všechny ukrást. Vymyslely plán, jak se dostat do zahrady a květiny ukrást. Plán se jim podařil a odnesly si s sebou všechny malé Idové květy.

H3: Záchrana květin

Když se král dozvěděl o krádeži, byl velmi rozhořčený. Byly to jeho nejoblíbenější květiny a navíc byly magické. Rozhodl se, že najde způsob, jak je získá zpět. Navštívil kouzelníka, který mu řekl, že jediným způsobem, jak získat zpět Idové květy, je najít princeznu z jiného království a přesvědčit ji, aby králi darovala své srdce, a tím získal největší sílu.

H3: Cesta krále

Král se rozhodl, že vezme svého nejstatečnějšího rytíře a vyrazí na cestu za princeznou. Cesta byla dlouhá a plná nebezpečí. Setkali se s draky, kouzelníky a jinými příšerami. Král a jeho rytíř se bránili a nakonec se dostali k hradu, kde byla princezna.

H3: Přesvědčení princezny

Princezna byla krásná a moudrá. Král jí vysvětlil svůj plán a prosil ji, aby mu darovala své srdce, aby mohl království chránit před nebezpečím. Princezna byla do krále zamilovaná a souhlasila. Král tedy obdržel její srdce a s pomocí kouzleníka získal velkou sílu.

H3: Návrat Idových květů

Král a jeho rytíř se vrátili zpět do království a s pomocí magie získali Idové květy zpět. Král řekl nejvyšším pohlavím, že květiny byly odcizeny a že musí být vráceny zpět do zahrady. Nejvyšší pohlaví bylo velmi zahanbené a znovu se toho nestalo.

H3: Konec příběhu

Král se vrátil zpět do zahrady a vrátil Idové květy zpět na jejich místo. Květiny znovu rostly a království bylo opět v bezpečí. Král a princezna se zamilovali a společně vládli království až do konce svých dní.

Pohádka o Malých Idových Květech napovídá o síle a nezlomnosti. Král byl ochoten podstoupit mnoho nebezpečí, aby zachránil své království a získal zpět Idové květy. Krásná a moudrá princezna mu darovala své srdce, což mu dalo nekonečnou sílu. Král a princezna vládli království společně až do konce svých dní, což ukázalo, že láska a síla jsou mocnější než zlo.

Ponaučení z pohádky pro děti

Pohádka o Malých Idových Květech ukazuje, že síla a nezlomnost jsou důležité v boji proti zlu. Král, který byl ochoten riskovat nebezpečnou cestu, aby získal magické květiny zpět, ukázal svou silnou vůli a odhodlání. Jeho láska k vlastnímu království a jeho obyvatelům byla tak velká, že si dokázal získat srdce princezny, aby získal nekonečnou sílu. Tento příběh také ukazuje sílu lásky a to, že jen s touto silou může být kingdom v bezpečí. Král a princezna vládli dlouho a šťastně a jejich láska ukazuje, že je potřeba mít vedle sebe někoho, na koho se můžete spolehnout a s kým se můžete podělit o své úspěchy a radosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :
Next post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka