Krátké české pohádky před spaním pro děti

Milující Polly

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Bylo nebylo, v dávné minulosti, v jednom malebném městečku na úpatí kopců, žila mladá dívka jménem Milující Polly. Ta byla milá a laskavá k dětem i zvířatům a snila o lásce, kterou by jednou našla. Když však jednoho dne ztratila své srdcové tajemství, začala se jí plnit nevídaný sen o dobrodružství a lásce, které jí změní život navždy. A tak začíná pohádka o Milující Polly, která se do hloubi lesa vydává, aby se setkala se svým osudem.
H2: Milující Polly

H3: Příběh Milující Polly

Byla jednou dívka jménem Polly. Byla neobyčejně krásná a všichni jí záviděli. Měla dlouhé zlaté vlasy a modré oči. Polly byla také velmi chytrá a hodná. Měla ráda zvířata a byla ochotná pomáhat všem, kdo ji potřebovali.

Jednoho dne se setkala s kouzelným jezdcem. Byl to krásný mladý muž s dlouhými hnědými vlasy a temnýma očima. Jmenoval se Adémar a byl to princ z jiného království. Polly se okamžitě zamilovala do Adémara, a on do ní.

Adémar však měl jednu překážku. Jeho matka, královna, chtěla, aby se Adémar oženil s princeznou z jiné země. Adémar však miloval pouze Polly. Oba si slíbili, že budou spolu navždy a že najdou způsob, jak společně žít.

H3: Kouzla a průtahy

Když se královna dozvěděla, že Adémar miluje Polly, rozhodla se, že se jí zbaví. Použila kouzlo, aby Polly zapomněla na Adémara a aby se zamilovala do jiného muže. Polly byla velmi zmatená a nevěděla, co se děje. Adémar se snažil zjistit, co se stalo, ale královna mu to nechtěla říct.

Polly si vzpomněla na Adémara a na svou lásku k němu, když ho viděla v jednom snu. Snažila se ho najít a vrátit si svou paměť. Nakonec našla Adémara a společně se pokusili královnu přemluvit, aby zrušila kouzlo. Královna však nebyla ochotna ustoupit.

Adémar a Polly se rozhodli podstoupit několik nebezpečných úkolů, aby dokázali královně, že jsou pro sebe určeni. Prvním úkolem bylo zachránit princeznu z věže, kterou držel drak. Druhým úkolem bylo najít zlatý klíč, který otevře tajné dveře do zakletého hradu. Posledním úkolem bylo porazit zlou čarodějnici, která měla kouzelný meč.

Adémar a Polly dokázali všechny úkoly úspěšně splnit díky své lásce a odvaze. Královna byla přesvědčena a nakonec souhlasila s tím, aby se Adémar a Polly vzali.

H3: Žili šťastně až do konce svých dní

Adémar a Polly se vzali a odjeli do svého království. Tam žili šťastně až do konce svých dní. Polly se stala královnou a byla velmi oblíbená mezi lidmi. Adémar byl úspěšným králem a dokázal své království ochránit před nebezpečím.

Jejich láska byla silnější než jakákoliv překážka. Dokázali překonat kouzla, průtahy a zlé čarodějnice. Byli příkladem pro všechny, jak moc je důležitá láska a odvaha.

H2: Závěr

Milující Polly je příběhem o tom, jak silná může být láska. Adémar a Polly dokázali překonat všechny překážky, aby mohli být spolu. Jejich odvaha a láska byly příkladem pro všechny. Milující Polly je příběh, který by měl inspirovat a připomínat nám, jak důležité je nevzdávat se a bojovat za to, co milujeme.

Ponaučení z pohádky pro děti

Příběh Milující Polly nás učí, že silná láska dokáže překonat všechny překážky. Polly a Adémar byli ochotni riskovat a bojovat za svou lásku navzdory kouzlu královny, která chtěla jejich vztah zničit. Jejich odvaha a nezlomnost ukázaly, že se navzdory všemu dá dosáhnout štěstí a spokojenosti. Tato pohádka nám připomíná, jak důležité je být s tím, koho milujeme, a bojovat za to, co nám je důležité. Ať už se jedná o osobní vztahy nebo cokoliv jiného, Polly a Adémar nám ukázali, že s láskou a odvahou lze překonat i ty nejtěžší výzvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka