Krátké české pohádky před spaním pro děti

Příběh o smrtce Bree a princezně

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Dávno, dávno před dávnými časy, žil v království dívčí sen. Princezna žila v zámku, obklopena všemi luxusy, ale toužila po dobrodružství. To se jí plně splnilo, když se setkala se Smrtí Bree. Cestou plnou nebezpečí a zvratů se princezna odvážně vydává za tajemným smrtícím kouzlem. Více se dozvíte v následujícím příběhu.

Příběh o smrtce Bree a princezně

Úvod

Byl jednou jeden kouzelný les, kterým se procházela princezna Hana. Tento les byl plný magie a nádherných stvoření. Jednoho dne se zde však objevil smrtka jménem Bree. Princezna Hana nevěděla, co má bát, ale smrtka se jí představila a řekla jí, že jí pomůže najít lásku, kterou si princezna přeje.

První setkání

Princezna Hana byla vyděšená, ale smrtka Bree jí ukázala, co všechno kouzelný les skýtá. Princezna Hana zde našla několik nových přátel, kteří jí pomohli při hledání pravé lásky. Bree jí vysvětlil, že pravá láska může být někde blízko a musí se pouze dostat k ní.

Hledání pravé lásky

Princezna Hana se rozhodla, že bude hledat pravou lásku v každém stvoření, které potká. Bree ji v tomto úkolu pomáhal a princezna Hana procházela celým kouzelným lesem. Potkala zde královskou rodinu, kouzelníky, draky a mnoho dalších skvělých stvoření, ale žádná z nich nebyla tím, koho hledala.

Setkání s králem

Jednoho dne princezna Hana potkala krále, jenž ji pozval na večeři do svého hradu. Bree jí řekl, že by měla přijmout jeho pozvání, protože právě král může být tou pravou láskou. Večer byl nádherný, král představil princezně Hana svou královskou rodinu a všichni se velice dobře bavili, ale princezna Hana věděla, že král není tou pravou láskou.

Pomoc od kouzelníka

Princezna Hana se rozhodla, že potřebuje pomoc a tak se obrátila na kouzelníka o radu. Ten jí poradil, že by měla prozkoumat temný les, kde by mohla najít skutečnou lásku. Bree byl velice nervózní, ale věděl, že musí s princeznou Hana jít, aby jí pomohl při této nebezpečné cestě. V temném lese potkali nepřátelské stvůry, ale nakonec dorazili na konec lesa, kde na ně čekal princ.

Vítězství lásky

Princezna Hana si uvědomila, že tento princ je skutečně tím pravým, kterého hledala. Bree ji pomohl, aby s ním navázala kontakt a princ se jí na první pohled zamiloval. Bree se radostně vrátil zpět do lesa a princezna Hana s princem odjeli do jeho země. Byli šťastní až do konce svých dnů a v kouzelném lese se již nikdy neobjevil smrtka Bree.

Závěr

Tento příběh o smrtce Bree a princezně ukazuje, že pravá láska může být kdekoli a že nemusí být vždy na první pohled patrná. Důležité je se nevzdávat a hledat ji až do samého konce. Kouzelný les byl prostředím, které pomohlo princezně Hana nalézt její lásku a smrtka Bree jí v tom byla velice dobrým průvodcem.

Ponaučení z pohádky na dobrou noc

Příběh o smrtce Bree a princezně Hana ukazuje, že pravá láska může být kdekoli a nemusí být na první pohled viditelná. Princezna Hana procházela kouzelným lesem s pomocí smrtky Bree a hledala svou lásku. Prozkoumala celý les, ale nenašla toho pravého. Poté se obrátila na kouzelníka, který ji poslal do temného lesa, kde nakonec našla svou pravou lásku, Prince. Důležité je nevzdávat se a hledat až do konce, ať už jde o pravou lásku nebo cokoli jiného. Kouzelný les je prostředím, které pomohlo princezně Hana najít svou lásku, a smrtka Bree byla dobrým průvodcem na této cestě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka