Krátké české pohádky před spaním pro děti

O autech pohádky na čtyřech kolech

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Byl jednou jeden člověk, který si přál, aby jeho automobil se stal zvířetem, aby se mohl pohybovat jako pohádková bytost. Jeho přání se splnilo a tak vznikl příběh o O autech pohádky na čtyřech kolech. Tento pohádkový svět plný magie, zvířecích kouzel a dobrodružství na silničních cestách, čeká na své hrdiny. Zdá se, že život s auty už není tak běžný, jak jsme si mysleli. Připravte se na cestu plnou nečekaných zvratů a setkání s nejdůležitějšími filozofickými otázkami. Najdete tu svět plný kouzel a tajemství. Vítáme vás v pohádce O autech pohádky na čtyřech kolech.
H2: O autech pohádky na čtyřech kolech

H3: Prolog

Dávno dávno v kouzelné říši, kde se všechno mohlo stát, žily zázračné bytosti. Dokázaly letět, mluvit s zvířaty, vytvářet kouzla. Na povrchu této říše se v dnešní době nacházejí dálnice a auta. Přesto ale zůstávají zbytky té dávné kouzelné říše. Tyto zbytky bychom mohli nazvat pohádkovými autečky na čtyřech kolech. Ty v sobě skrývají kouzlo a magickou moc.

H3: Kapitola 1 – Autíčko Tomáš

Tomáš byl malé autíčko, které žilo na jednom z pohádkových parkovišť. Byl velmi šťastný, že se narodil jako pohádkové auto. Měl kouzelnou moc, kterou dokázal oživit hračky a zlepšit náladu lidí. Jednoho dne se však stal nešťastný příběh. Tomáš se při jedné jízdě porouchal a nikdo nevěděl, jak mu pomoci. Tomáš se bál, že už ho nikdo nebude chtít.

H3: Kapitola 2 – Malá princezna Lucie

Lucie byla malá princezna, která se nudila na svém hradě. Hledala něco, co by ji pobavilo. Jednoho dne se vydala na průzkum parkoviště plného pohádkových autíček. Najednou uviděla Tomáše, který se snažil opravit svoje motory. Lucie se rozhodla, že mu bude chtít pomoci.

H3: Kapitola 3 – Hledání lékaře

Lucie věděla, že jakákoliv pomoc, kterou by mu mohla poskytnout, byla k ničemu, pokud Tomáše neopraví lékař. Hledala mezi svými známými lékaře, ale nikdo z nich nefungoval na auta. Nakonec se rozhodla pomoct Tomášovi najít lékaře s kouzelnými schopnostmi, který by mu pomohl.

H3: Kapitola 4 – Kouzelná pomoc

Lucie se vydala na dalekou cestu, aby našla lékaře. Nakonec ho našla a požádala ho o pomoc. Lékař se vydal s Lucií na parkoviště a dokázal Tomáše vyléčit. Tomáš si uvědomil, že by bez Lucie a kouzelného lékaře nebyl schopen se uzdravit.

H3: Kapitola 5 – Závěr

Tomáš byl už šťastný a neporouchal se nikdy znovu. Dostal se k davům a byl opět hotov k pomoci dětským hračkám a zlepšování nálad obyvatel říše. Lucie ho navštěvovala a pravidelně s ním jezdila. Zůstali spolu na parkovišti až do konce svých dnů. A tak skončila pohádka o autech na čtyřech kolech, kteří dokázali ovládat magické síly a pomáhat dětem v těžkých časech.

Ponaučení z O autech pohádky na čtyřech kolech

Příběh o autíčku Tomáši se odehrává v kouzelné říši, kde existují pohádková autíčka na čtyřech kolech se zvláštními schopnostmi. Tomáš se narodil jako pohádkové auto s kouzelnou mocí oživovat hračky a zlepšovat náladu lidí, ale jednoho dne se porouchal a nikdo neuměl pomoci. Malá princezna Lucie se rozhodla mu pomoci najít kouzelného lékaře, který by mu mohl pomoci. Po daleké cestě se jí podařilo najít lékaře a Tomáš byl vyléčen a opět schopen pomáhat lidem. Příběh ukazuje, že každý potřebuje pomoc někoho jiného a že spolupráce a podpora jsou důležité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka