Krátké české pohádky před spaním pro děti

Bratr a sestra pohádka kung-fu

Datum vydání:

Aktualizace pohádky:

Pohádka o Bratru a sestře Kung-fu je kouzelným příběhem plným dobrodružství, nebezpečí a síly bojových umění. Bratr a sestra jsou dva mladí lidé, kteří se naučili umění boje od svého otce, slavného mistra Kung-fu. Po jeho smrti se musí postavit proti zlým silám, které ohrožují jejich království a přitom odhalit tajemství svého otce. Během této pohádky se naučí tvrdé lekce o statečnosti, věrnosti a lásce a dokážou porazit i nejstrašnější nepřátele.
H2: Bratr a sestra pohádka kung-fu

H3: Úvod

Byl jednou jeden bratr a sestra, kteří žili v malé vesnici uprostřed České republiky. Bratr se jmenoval Jakub a sestra Lenka. Oba se narodili do rodiny, která se zabývala uměním kung-fu. Už od dětství se učili bojovat a bránit se. Každé ráno cvičili se svým otcem, který byl slavný mistr kung-fu.

H3: Malé děti se stávají velkými bojovníky

Jakub a Lenka byli velmi zruční a brzy se stali nejlepšími bojovníky v celé vesnici. Jejich otec byl na ně pyšný a věděl, že se budou stávat ještě lepšími. Kromě kung-fu se učili i mnoho dalších dovedností, jako je meditace, koncentrace a disciplína.

Jednoho dne se však stalo něco nečekaného. Do vesnice přišel zlý drak a začal terorizovat obyvatele. Nikdo se mu neodvážil postavit a bojovat s ním. Jakub a Lenka ale věděli, že musí něco udělat. Rozhodli se, že se postaví drakovi a začnou s ním bojovat.

H3: Boj s drakem

Jakub a Lenka se připravili na boj. Nasadili si své bojové obleky a vzali si s sebou své katanové meče. Když dorazili k drakovi, začal se na ně hned vrhat plameny. Jakub a Lenka se však uměli bránit a dokázali se vyhnout útokům.

Pak začali útočit sami. Své meče pohybovali tak rychle, že bylo těžké je vidět. Každý z nich chtěl draka porazit a ukázat, jak jsou silní. Nakonec se jim to podařilo. Drak padl k zemi a už nikdy se nevznesl. Jakub, Lenka a celá vesnice slavili své vítězství.

H3: Závěr

Od té doby byli Jakub a Lenka pro celou vesnici hrdiny. Všichni si na ně pěli chválu a věděli, že kdyby se něco stalo, mohou se na ně spolehnout. Bratr a sestra se stali nejen skvělými bojovníky, ale také vzorem pro ostatní. Učili se, že snažení se a tvrdá práce se vyplatí a že malé děti se mohou stát velkými bojovníky.

Ponaučení z Bratr a sestra pohádka kung-fu

Bratr a sestra žili v malé vesnici a již od dětství se učili bojovat kung-fu. Stali se nejlepšími bojovníky v celé vesnici a kromě kung-fu se učili i další dovednosti. Když do vesnice přišel zlý drak, rozhodli se s ním bojovat. Nasadili si své bojové obleky a vzali si s sebou své katanové meče. Dokázali se bránit a nakonec draka porazili. Po této zkušenosti se stali hrdiny a pro vesnici vzorem. Učili se, že snažení se a tvrdá práce se vyplatí a že malé děti se mohou stát velkými bojovníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Previous post :
Next post :

nejnovější pohádky

 • Aponibolinayen a Slunce

  Zapomeňte na klasické pohádky o princeznách a princi – tato pohádka je o Aponibolinayen, slunci filipínské mytologie. Přicházející z jiného světa, Aponibolinayen se dostane na jedinečnou cestu, aby našla své místo v nové zemi, zatímco na své pouti se setká s mnoha překážkami a nebezpečím. Její odvaha a síla jsou však nezaplacené, protože koneckonců ukáže,…

  Celá pohádka

 • Ela a bela pohádka

  Byla jednou krásná princezna jménem Ela, kterou nazývali Ela a bela. Tato pohádková postava žila v malém království uprostřed rozkvetlých luk a zelených lesů. Její život byl plný zážitků, pozlátkování a nádherných šatů. Nejvíce si ale užívala volné chvíle, které trávila procházkami v přírodě a poslechem zpěvu ptáků. Ale jednoho dne se její pohodlný svět…

  Celá pohádka

 • The Farmer and the Devil’s Match: A Czech Folktale

  Byl jednou jeden farmář, který si užíval svůj klidný a plodný život. Jednoho dne se však setkal s ďáblem, který mu nabídl rozhodně nevšední sázku. Tento příběh, nazvaný „Farmář a ďáblova sázka“, je výjimečná česká pohádka, kterou vám nyní budeme vyprávět. Once upon a time, in a small village in the heart of Czech, there…

  Celá pohádka